V NIEDZIELA WIELKANOCNA      28-04-2024

1. Na wszystkich Mszach św. siostry Felicjanki przybliżają nam dzisiaj postać Matki Angeli Truszkowskiej– Założycielce swojego Zgromadzenia. Przy wyjściu z kościoła można także nabyć książki o Matce Angeli, planery oraz robione przez Siostry różańce.
  2. Przez cały miesiąc maj Nabożeństwo majowe codziennie o 17.30.
  3. W środę 1 maja i w piątek 3 maja kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  4. 2 maja przypada I czwartek miesiąca. Msza św. w intencji Kard. Konrada Krajewskiego, Kapłanów pracujących w tutejszej parafii, Kleryków z naszej parafii; o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza i ich Rodzin o godz. 18.00.  Po Mszy św. Nabożeństwo Godziny Świętej.
  5. W tym tygodniu 3 maja przypada I piątek miesiąca. Ze względu na Uroczystość NMP Królowej Polski do chorych z comiesięczną spowiedzią i komunią świętą udamy się w przyszły piątek. Msze święte w dniu Uroczystości o godz. 7.30, 9.00 i 18.00.
  6. W I sobotę miesiąca 4 maja po Mszy św. o 7.30 Różaniec z modlitwą wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  7. Serdecznie zapraszamy dzieci z Żywego Różańca razem z Rodzicami na spotkanie w sobotę 4 maja o godz. 10.30 w salce parafialnej a w niedzielę 5 maja po Mszy świętej o godz. 10.30 zmiana tajemnic.
  8. W niedzielę 5 maja comiesięczne spotkanie Apostolstwa Modlitwy o godz. 16.00
  9. W przyszłą niedzielę Stowarzyszenie Dobroczynności wystawi przy bocznym ołtarzu kosz na dary. Przygotowując paczkę dla potrzebujących podopiecznych Stowarzyszenia możemy wypełnić konkretny czyn miłosierdzi. Dziękujemy za każdy gest życzliwości.
  10. Przy wyjściu z kościoła na stoliku są wyłożone najnowsze numery prasy katolickiej. Jest podwójny numer Idziemy oraz Przewodnika Katolickiego jednorazowo w zwiększonej cenie. Zapraszamy do lektury.
  11. Za wszystkie ofiary składane na tacę, do puszek, przy użyciu ofiaromatu czy przekazywane przelewem na konto parafialne bardzo serdecznie dziękuję. W przyszłą niedzielę taca gospodarcza.
  12. Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu swoje uroczystości rodzinne, życzymy zdrowia i wielu łask Bożych. A na cały ten świąteczny dzień, na tydzień pracy i obowiązków niech Wam Bóg błogosławi.