III NIEDZIELA WIELKANOCNA 14-04-2024

1.  Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Rodziny Felicjańskiej, które odbędzie się w najbliższy wtorek 16 kwietnia. Zaczynamy Mszą świętą o godz. 18.00 następnie przejdziemy do domu parafialnego.
  2. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiarę i relacje we wspólnocie Kościoła na nowy cykl spotkań ALPHA, który rozpocznie się we wtorek 16 kwietnia o godz. 19.00 w Centrum Służby Rodzinie w Łodzi (ul. Broniewskiego 1a).
  3. Na przełomie czerwca i lipca parafia Opatrzności Bożej organizuje kolonię letnią w Kątach Rybackich. Lista uczestników jest zamknięta. Zapraszamy Rodziców na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w domu parafialnym w środę 17 kwietnia godz. 18.30.
  4. Spotkanie z Rodzicami dzieci z klas trzecich, przygotowujących się do I Komunii Św. w najbliższy czwartek 18 kwietnia o godz. 18.30 w kościele. W przyszłą niedziele 21 kwietnia po Mszy św. o 10.30 próba śpiewu dzieci komunijnych ze Szkoły Podstawowej nr 120.
  5. Siostry Antonianki zapraszają na spotkanie dla Mam w stanie błogosławionym w niedzielę 21 kwietnia o godz. 9.30 do domu przy ul. Janosika 141w Łodzi. Spotkanie poprowadzi: ks. Marcin Pietrzyk, położna Anna Krawczyk oraz Siostry. Szczegóły na plakacie.
  6. Serdecznie zapraszamy na Przystanek u Felicjanek . Wyjątkowe spotkanie dla Kobiet 18+. Przyjdź, aby doświadczyć: radości, wspólnoty, obecności, która jest JEGO darem. Startujemy 27 kwietnia w sobotę o godz. 10.00 w domu Sióstr Felicjanek przy ul. Jonschera 25. Szczegółowe informacje na parafialnym FB i plakatach.
  7. Przy wyjściu z kościoła na stoliku są wyłożone najnowsze numery prasy katolickiej. Zapraszamy do lektury.
  8. Za wszystkie ofiary składane na tacę, do puszek czy przekazywane przelewem na konto parafialne bardzo serdecznie dziękuję. Ze Skarbonek z jałmużną wielkopostną zebraliśmy na potrzeby podopiecznych Stowarzyszenia Dobroczynności 1709,27 zł, na Seminarium Duchowne taca z ubiegłej niedzieli wyniosła 4052,40 zł.
  9. Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu swoje uroczystości rodzinne, życzymy zdrowia i wielu łask Bożych. A na cały ten świąteczny dzień, na tydzień pracy i obowiązków niech Wam Bóg błogosławi.
  10. W minionym tygodniu zmarł: Janusz Fabisiewicz l. 65

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie