IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 21-04-2024

1.  Dziś przeżywamy w Kościele Niedzielę Dobrego Pasterza. Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne.
  2. We wtorek 23 kwietnia przypada Uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika Głównego Patrona Polski.
  3. W czwartek 25 kwietnia przypada Święto św. Marka Ewangelisty.
  4. Spotkanie z Rodzicami dzieci z klas czwartych, przeżywających w tym roku Rocznicę I Komunii Św. w najbliższy czwartek 25 kwietnia o godz. 18.30 w kościele.
  5. Serdecznie zapraszamy na Przystanek u Felicjanek . Wyjątkowe spotkanie dla Kobiet 18+. Przyjdź, aby doświadczyć: radości, wspólnoty, obecności, która jest JEGO darem. Startujemy 27 kwietnia w sobotę o godz. 10.00 w domu Sióstr Felicjanek przy ul. Jonschera 25. Szczegółowe informacje na parafialnym FB i plakatach.
  6. W przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach św. siostry Felicjanki będą mówiły o Matce Angeli – Założycielce swojego Zgromadzenia, będzie można także nabyć książki o Matce Angeli, planery oraz robione przez Siostry różańce.
  7. Przy wyjściu z kościoła na stoliku są wyłożone najnowsze numery prasy katolickiej. Polecamy kolejny, już trzeci numer „Historii Kościoła” z biblioteki Gościa Niedzielnego – tym razem poświęcony osobie Maryi, Matki Jezusa. Zapraszamy do lektury.
  8. Za wszystkie ofiary składane na tacę, do puszek, przy użyciu ofiaromatu czy przekazywane przelewem na konto parafialne bardzo serdecznie dziękuję. W ubiegłą niedzielę na tacę gospodarczą zebraliśmy 6646 zł. co pozwoliło sfinansować naprawę rzutnika i renowację krzyża procesyjnego.
  9. Wszystkim, którzy obchodzić będą w tym tygodniu swoje uroczystości rodzinne, życzymy zdrowia i wielu łask Bożych. A na cały ten świąteczny dzień, na tydzień pracy i obowiązków niech Wam Bóg błogosławi.
  10. W minionym tygodniu zmarły nasze parafianki:
    Danuta Frączkowska l. 66, Urszula Klekot l. 87

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie